Yhteystiedot

Yhteystiedot

Asiakaspalvelu (arkisin klo 9-16)
Puhelin: 010 4244 740
Sähköposti: info@ksf.fi

KSF Entertainment Group Ltd
Kiiskinkatu 8
08150 LOHJA
FINLAND
+358 10 4244 740 / info@ksf.fi


Juha Ruuska

KSF Entertainment Group
Toimitusjohtaja
juha.ruuska@ksf.net


Riku Turunen

KSF Entertainment Group
Kehityspäällikkö
riku.turunen@ksf.net


Moona Laakso

KSF Entertainment Group
Laskutus ja taloushallinto
moona.laakso@ksf.net


Markku Hintsanen

KSF Entertainment Group
Myynti
(ammattikaraoke & karaokekilpailut)
markku.hintsanen@ksf.net


Ann Wikström

KSF Live
Hallinto
ann.wikstrom@ksf.fi


Jalo Kotinurmi

KSF Entertainment Group
Karaoken MM-kilpailujen johtaja
Tuottaja
jalo.kotinurmi@ksf.net


Usko

Perintä ja vartiointi
usko@ksf.fi


Pasi Kolehmainen

KSF Entertainment Group
Myyntiedustaja
(ammattikaraoke)
pasi.kolehmainen@ksf.net


Mauro Gargano

Musiikkituotanto
mauro.gargano@ksf.net

International enquiries


Michael Yelvington

KSF Entertainment US
CEO
+1 850 688 32 37
michael.yelvington@ksf.net