Yhteystiedot

KSF Entertainment Group Ltd

Asiakaspalvelu (arkisin klo 9-16)
Puhelin: 010 4244 740
Sähköposti: info@ksf.fi

Postiosoite
PL 2, 08101 LOHJA
FINLAND

Käyntiosoite
Osinkotie 2 A
33470 Ylöjärvi
FINLAND

TEAM FINLAND


Elias Isorinne

Elias Isorinne

KSF Entertainment Group
Ohjelmapäälikkö, Helsinki ja muu Uusimaa
elias.isorinne@ksf.fi


Minna Sinisalo

KSF Entertainment Group
Ohjelmapäällikkö, Tampere ja Pirkanmaan alue
minna.sinisalo@ksf.fi


Luca Gargano

KSF Entertainment Group
Tapahtumatuottaja, ohjelmapäällikkö
luca.gargano@ksf.fi


Moona Laakso

KSF Entertainment Group
Laskutus ja taloushallinto
moona.laakso@ksf.net


Johanna von Hertzen

Johanna von Hertzen

KSF Entertainment Group
Tiedottaja
johanna.vonhertzen@ksf.fi


Petri Kaipanen

Pete Kaipanen

KSF Entertainment Group
Asennukset ja varasto
petri.kaipanen@ksf.fi


Riku Turunen

KSF Entertainment Group
Kehityspäällikkö
riku.turunen@ksf.net


Markku Hintsanen

KSF Entertainment Group
Lahden alue
(ammattikaraoke & karaokekilpailut)
markku.hintsanen@ksf.net


Mauro Gargano

Musiikkituotanto
mauro.gargano@ksf.net


Jalo Kotinurmi

KSF Entertainment Group
Tuottaja
jalo.kotinurmi@ksf.net


Juha Ruuska

KSF Entertainment Group
Toimitusjohtaja
juha.ruuska@ksf.net


Pate

Virallinen maskotti
pate@ksf.net


Usko

Perintä ja vartiointi
usko@ksf.fi