Yhteystiedot

KSF Entertainment Group Ltd

Asiakaspalvelu (arkisin klo 9-16)
Puhelin: 010 4244 740
Sähköposti: info@ksf.fi

Postiosoite
KSF Entertainment Group Oy Ltd
PL 2, 01451 VANTAA

Käyntiosoite
Osinkotie 2 A
33470 Ylöjärvi
FINLAND

TEAM FINLAND


Elias Isorinne

Elias Isorinne

KSF Entertainment Group
Ohjelmapäälikkö, Helsinki ja muu Uusimaa
elias.isorinne@ksf.fi


Riku Turunen

KSF Entertainment Group
Kehityspäällikkö, musiikkituotanto
riku.turunen@ksf.net


Moona Laakso

KSF Entertainment Group
Laskutus ja taloushallinto
moona.laakso@ksf.net


Jalo Kotinurmi

KSF Entertainment Group
Tuotantovastaava (musiikki), lisensointi
jalo.kotinurmi@ksf.net


Juha Ruuska

KSF Entertainment Group
Toimitusjohtaja
juha.ruuska@ksf.net


Pate

Virallinen maskotti
pate@ksf.net